Volba Prezidenta TK CZ

Včera bola ukončené obdobie, po ktoré bolo možné posielať nominácie kandidátov na Prezidenta TK CZ. Nominovaným bol odoslaný email s požiadavkou o prijatie/odmietnutie nominácie. Online voľba Prezidenta TK CZ prebehne od 31.01.2021 v 20:00 kedy bude všetkým členom TK CZ odoslaný email s hlasovacím formulárom, v ktorom bude nutné uviesť vaše meno člena a email, ktorý ste uviedli ako kontaktný pre TK CZ, následne bude možné hlasovať pre jedného z uvedených kandidátov. Každý člen môže hlasovať iba raz a len pre jedného kandidáta. Hlasovanie bude možné do utorka 02.02.2021 do 20:00. Výsledky hlasovania a nový Prezident TK CZ budú členom TK CZ odoslané emailom a zverejnené na stránkach TK CZ do 07.02.2021.