Ve dnech 20.5.2016-22. 5. 2016 se konalo výcvikové setkání Tollerů ve Svojanově u Borušova. Akce se zúčastnilo 35 aktivně cvičících Tollerů v různých kynologických odvětvích – Obedience, nácvik na OVVR, Lovecký výcvik a trénink WT a samozřejmě i další necvičící psí doprovod.

Tollerům se věnovali výborní trenéři a výcvikáři. V Obedience Lucie Gabrielová, ve WT tréninku Martin Incédi, OVVR a Lovecký výcvik si rozdělily zkušené výcvikářky Kamila Raiskubová a Jiřina Hart Sladká.

Věříme, že každý cvičící tým se v tréninku posunul o něco dále a odnesl si cenné rady.

V sobotu proběhlo slavností vyhlášení nejlepších Top Tollerů za rok 2015, kdy na sobotní den bylo přítomno přes 50 lidí a 40 Tollerů. Ocenění nejlepší jedinci si odvezli krásné ceny a překrásné keramické trofeje se soškami Tollerů.

Do soutěže Top Toller roku bylo přihlášeno celkově 29 úspěšných Tollerů včetně Chovatelských stanic v majetku členů Toller klubu CZ.

Srdečně děkujeme sponzorům akce, kteří věnovali nejlepším Top Tollerům krásné ceny především firmě FITMIN, která sponzorovala první tři místa v každé kategorii.

Firmě Calibra od které si odnesli dárek první místa.

Firmě Rebel Dog, od které si odnesli dárek nejlepší Chovatelské stanice  a každý účastník setkání dostal malou pozornost.

Doufáme že se v příštím roce setkáme na vyhlášení nejlepších Top Tollerů za rok 2016 v minimálně stejném počtu jako letos a přejeme hodně úspěchů do letošní výcvikové a výstavní sezóny.

• DSC_1935
  • DSC_1931