Upozorňujeme všechny zájemce o genetické testování, že na výcvikové akci v Křižanově se uskuteční v sobotu 23.9.2017 odběry na vyšetření DNA na PRA-prcd, CEA, DM, Lokus D a CLPS. Odběry budou prováděny ze stěru z bukální sliznice a realizovány v laboratořích Slovgen a Vemodia.

Pokud by měl někdo zájem o vyšetření v laboratoři OFA, hlavně tedy JADD a DE, musí kontaktovat minimálně měsíc předem MUDr. Janu Daňkovou a přijet již se zaslaným setem z OFA.

Pro dotazy ohledně setu z OFA, podrobností a dotazů ohledně genetických testů kontaktujte MUDr. Janu Daňkovou na emailu: dankovaj@seznam.cz

Členové Toller klubu CZ budou na genetických testech cenově zvýhodněni dotací ze strany klubu. Účast na odběrech nabízíme i pro externí zájemce, kteří se výcvikové akce jinak neúčastní.