Chovatelský seminář

S radostí srdečně zveme členy TKCZ na náš lednový, ponovoroční chovatelský seminář! Tato akce slibuje být skvělým zážitkem plným zajímavých informací a nových poznatků.

Připravte se na nabitý program, který tentokrát nezahrnuje pouze přednášky, ale také praktické workshopy.

Během našeho chovatelského semináře si budeme nejen povídat, ale také se společně učit o všem důležitém, co byste měli vědět a znát, ať už se chystáte na odchov štěňat nebo máte v plánu uchovnit svého psa. Zaměříme se i na etiku chovu, rozšíříme si obzory ohledně plemene jako celku a poskytneme vám užitečné tipy, kde hledat relevantní informace.

Připravte se na praktická cvičení a společně si vyzkoušíme něco nového. Kromě toho vám nabídneme možnost společné řízené vycházky. Těšíme se na sdílení znalostí a zkušeností s vámi a věříme, že společně prožijeme inspirativní a informativní čas!

Více info zde: