Trénink pro začátečníky a mírně pokročilé mladé psy

Dovolujeme si vás pozvat na prodloužený výcvikový víkend pro začátečníky a mírně pokročilé mladé psy.
Setkání se uskuteční v areálu tábora Kalich u Kamenice nad Lipou.Termín 27-30.května 2021

web: https://www.taborkalich.cz/

Náplní setkání bude kromě společné zábavy i výcvik.Můžete se těšit na tréninky poslušnosti, spolupráce a úvodu do psích sportů jako obedience, dog dancing nebo agility. Tyhle tréninky budou koncipovány jako individuální lekce s trenérem v dopoledních hodinách a společné cvičení v odpoledních hodinách. Trenérky vám poradí jak na přivolání, jak se psem lépe pracovat, jak zvládat manipulaci, jak naučit, jak odnaučit, čemu se vyvarovat nebo co naopak podpořit. Maximální počet týmů na jednoho trenéra jsou 4. Tyto tréninky povedou Nikol Krušberská, Ivana Grešová, Eliška Gazárková a Zuzka Javůrková. Během pobytu budete mít celkem 5 lekcí.

Pro pejsky a páníčky, co by rádi nakoukli do tajů vodní práce ať už s dummy a nebo se zvěří, okořeněné ev. tollingem, máme nachystané cvičební bloky pod vedením zkušené chovatelky tollerů a úspěšné pracovní handlerky Martiny Garové z CHS Garonera. V areálů tábora je rybník, který je pro tyhle aktivity jako stvořený. Střílení po domluvě. Kapacita je 6 týmů.

No a nebude samozřejmě chybět úvod do zkoušky OVVR, která je povinná pro uchovnění. Tyhle lekce jsou pro nezkušené psovody a jejich psy, kteří ještě na těchto zkouškách nebyli a neví co od nich očekávat. Dozvíte se jak zkouška vypadá, co se na ní vyžaduje a jak by měl vypadat výkon psa. Nebude samozřejmě chybět praktický nácvik, u kterého se dozvíte na čem zapracovat či v čem naopak vynikáte. Na závěr budou zkoušky nanečisto. Střelba nebude součástí tréninku ani “zkoušek”, pouze její teoretická část.Maximální kapacita je 6 týmů a tréninky budou vedeny Petrou Peškovou.

Akce bude uskutečněna s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci.

Přihlašování bude spuštěno v neděli 14. března 2021.

Cena víkendového pobytu je 1400,- pro členy a 1900,- pro nečleny TK.

Ubytování a plná penze nejsou součástí ceny. Výcviky nelze kombinovat.Ubytování a strava jsou za 500,-/den s plnou penzí a hradí se v hotovosti na místě. Poplatek za psa je 50,-/den.

Rezervační poplatek je 1400,- (člen)/1900,- (nečlen) a je nevratný. V případě, že se nebudete po přihlášení akce moci zůčastnit, je ve vašem vlastním zájmu najít náhradníka.

Přihláška je platná až po uhrazení rezervačního poplatku.

V případě zrušení akce ze strany Toller Klubu (covid restrikce) bude rezervační poplatek vrácen v plné výši.