Výcvikové setkání “Tolleři na Berounce” – Plzeňsko

7.7. – 11.7.2021 (st-ne)

Ubytování: Kemp a tábořiště U Mloka, Třímany (mapa) (vzdálenost z Prahy – 55 minut, z Plzně 45 minut)

Aktivity a výcvikáři:
ObedienceKristýna Jägger (pokročilí), Zuzana Javůrková (začátečníci)
NoseworkMichaela Slavíčková
Dogdancing Zuzana Javůrková

Srdečně vás zveme na 1. ročník letního výcvikového setkání „Tolleři na Berounce“, který se uskuteční ve druhém červencovém týdnu po státních svátcích. Ubytováni budeme v táborových chatkách v kempu na břehu řeky Berounky.

Každý den nás čekají 2 tréninky, dopolední a odpolední či večerní (upřesníme podle počasí). Zdokonalovat se budeme v oblastech: obedience, nosework a dogdancing. Myslíme i na půldenní volno kvůli odpočinku pro psy (a psovody).

Rozděleni budeme do malých skupin podle pokročilosti s individuálním přístupem a postupně se prostřídáme při těchto 3 disciplínách. Akce je určena pro všechny úrovně pokročilosti. Jsme připraveni i na úplné začátečníky, kteří budou místo obedience trénovat základy sportovní kynologie a jednoduché povely, místo noseworku začnou nejprve klikr tréninkem a základy pozitivního výcviku. Dogdancing zařazujeme pro radost a letní rozptýlení, začátečníci se naučí základní sadu triků, které lze využít následně.

Ubytování bude v chatkách u lesa, pro zájemce je i možnost ubytování ve vlastním stanu či karavanu. Plná penze na místě. V kempu je přichystáno kompletní zázemí, jsme připraveni i na mokrou variantu programu. 

Podrobné informace a přihlášky na akci zveřejníme začátkem dubna.

Kapacita 18 cvičících týmů

Vezměte rodinu a přijeďte si s námi užít léto, slunce, vodu a prima partu.

Těšíme se! 

Dotazy k akci je možné vznést emailem na: tom.makula@gmail.com