Dummy víkend VIII Táňou Incédi

Miesto konania – Palačov (okr. Starý Jičín)

Termín – piatok 30.04. – nedeľa 02.05.2021

S ohľadom na momentálnu situáciu bude prihlasovanie a organizácia nadchádzajúceho Dummy víkendu prebiehať trochu inak ako ste možno boli zvyknutý. Preferujem prihlásenie vypísať a prípadne akciu zrušiť ak nebude priaznivá COVID situácia, než ju zrušiť rovno. Preto si prosím prečítajte pozorne informácie nižšie.

Dummy víkend bude už tradične koncipovaný ako 3-denný seminár (piatok popoludní až nedeľa dopoludnia) vhodný pre všetky pokročilosti (s ohľadom na nových majiteľov šteniatok a prípadne tých, ktorý majú pochybnosti o tom či je dummy víkend pre nich – nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie ani schopnosti či vedomosti, stačí ak máte chuť sa spoločne niečo naučiť, všetko ostatné je možné vyriešiť priamo na mieste, spolu s prípadným zakúpením vybavenia priamo od Táni podľa toho čo sa vám bude vyhovovať). Odporúčam prítomnosť psovodov aj na tréningoch ostatných počas dňa (ak to situácia a vláda dovolí), bude priestor pre dotazy a pozorovanie ostatných teamov v rôznych pokročilostiach tréningu.

Ubytovanie a strava (pozor zmena oproti predošlým dummy víkendom):
Vzhľadom na situáciu, vládne príkazy, zákazy, obmedzenia a nariadenia si každý účastník zabezpečí ubytovanie sám.

Prihlasovanie na Dummy víkend
Cena výcviku: 1.400.- člen TK CZ, 1.900.- nečlen TK CZ

Všetkým členom TK CZ príde e-mail s prihláškou, táto bude súčasne zverejnená na stránkach TK CZ a uzatvorenej FB skupiny Toller klubu.

Prihlasovanie na akciu bude spustené v stredu 10.03.2021 od 19.00 hod.
Kapacita Dummy víkendu je 9 miest.

Rezervačný poplatok 1400.- prihláseným účastníkom bude rozoslaný email s pokynom k platbe (zoznam prihlásených účastníkov bude zverejnený na stránke FB skupiny Toller klubu), prihláška je platná až po zaplatení rezervačného poplatku. Poplatok je nevratný (okrem prípadu zrušenia akcie zo strany TK CZ viz. nižšie) – je však možné nájsť za seba náhradu.

V pondelok 05.04.2021 bude všetkým prihláseným rozoslaný email s harmonogramom tréningov, miestami kde bude tréning prebiehať a organizačnými pokynmi v súlade s nariadeniami, ktoré budú v tej dobe aktuálne platné. Ak by situácia vyžadovala zrušenie akcie rovnako všetkým prihláseným príde email o zrušení akcie a bude im rezervačný poplatok vrátený v plnej výške.

Dotazy k akcií je možné vzniesť emailom (slovakova.kristina@gmail.com), telefonicky 601 339 230, prípadne na FB priamo na mňa – Kristína Nováková,

Budem sa na vás tešiť ak nám to situácia dovolí.