Dummy víkend IX s Táňou Incédi

Miesto konania – Palačov (okr. Starý Jičín)
Termín – piatok 15.10. – nedeľa 17.10.2021

Dummy víkend bude už tradične koncipovaný ako 3-denný seminár (piatok popoludní až nedeľa dopoludnia) vhodný pre všetky pokročilosti.

Ubytovanie a strava :
Ubytovanie máme rezervované priamo na chate Svinec www.chatasvinec.cz pred ktorou je možné pohodlne zaparkovať.

Cena výcviku:
1.400.- člen TK CZ, 1.900.- nečlen TK CZ
Všetkým členom TK CZ príde e-mail s prihláškou, táto bude súčasne zverejnená na stránkach TK CZ a uzatvorenej FB skupiny Toller klubu.
Prihlasovanie na akciu bude spustené vo štvrtok 02.09.2021 od 19.00 hod. Kapacita Dummy víkendu je 9 miest (kapacitu nebude možné navýšiť).

Rezervačný poplatok 1400.- prihláseným účastníkom bude rozoslaný email s pokynom kplatbe (zoznam prihlásených účastníkov bude možné sledovať priamo vprihlasovacej tabuľke na ktorú Vám príde odkaz spoločne prihláškou), prihláška je platná až po zaplatení rezervačného poplatku. Poplatok je nevratný (okrem prípadu zrušenia akcie zo strany TK CZ) – je však možné nájsť za seba náhradu.

V pondelok 11.10.2021 bude všetkým prihláseným rozoslaný email s harmonogramom tréningov, miestami kde bude tréning prebiehať a organizačnými pokynmi v súlade s nariadeniami, ktoré budú v tej dobe aktuálne platné. Ak by situácia vyžadovala zrušenie akcie rovnako všetkým prihláseným príde email o zrušení akcie a bude im rezervačný poplatok vrátený v plnej výške.

Dotazy k akcií je možné vzniesť emailom (slovakova.kristina@gmail.com)