Jarní výcvikové setkání Tollerů Zbraslav u Brna

• KDY: 5.5.2016 – 8.5.2017
  • KDE: v areálu kynologického klubu Zbraslav u Brna (u Gajdušíků)
  • PŘÍJEZD: v pátek 5.5.2016 odpoledne/večer
  • UBYTOVÁNÍ/CENA: Ubytovaní budeme v kynologickém areálu Zbraslav

VETERINÁRNÍ PODMÍNKY: S sebou platné očkovací průkazy (vzteklina, parvo, psinka …)

Počet účastníků na jeden cvičící blok je stanoven na max. 10 týmů

AKCE JE VHODNÁ JAK PRO NAPROSTÉ ZAČÁTEČNÍKY, TAK PRO ZKUŠENĚJŠÍ, I ZÁVODNÍKY A PRO PSY VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ – OD ŠTĚNAT AŽ PO VETERÁNY.

Vybrat si můžete ze dvou výcvikových bloků a libovolně si je nakombinovat.

• V průběhu víkendu vás čeká přednáška od Bc. Elišky Nekardové na téma „Pes v zátěži a sportu“ a další zajímavé tematické povídání o psích sportech.

Výcvikáři, kteří se vám budou během výcvikového setkání věnovat:

Agility

Eliška Nekardová

Studuji 4.ročník magisterského studia na České zemědělské univerzitě v Praze.

Zároveň jsem živnostník a věnuji se terapiím pomocí Dornovy metody u psů.

Agility se věnuji od roku 2008. Začínala jsem s labradorskou retrívřicí.

Od roku 2011 do roku 2014 jsem vedla agility kurzy ve Veselí nad Moravou.

Momentálně vlastním 2 psy.

Gaspar (NSDTR) – LA2, závodů vyhrál za svou kariéru několik:

Vianočné preteky 1. místo, Hodonínské dvoj zkoušky 1. místo, Pálava Summer Cup 2. místo, Mistrovství ČR mládeže, 2. místo družstva, 4. místo jednotlivci.

Mimo jiné závodil i v dogfrisbee a poslušnosti. Momentálně užívá aktivního důchodu.

Rock (BOC) – LA1, na větší úspěchy zatím čekáme.

Nosework

Nikol Krušberská

V současné době dokončuje instruktorský kurz Noseworku (dále jen „NW“) pod vedením

zakladatelek NW Kláry Hlubocké a Kristýny Dostálkové, poté se stane oficiálním instruktorem

NW v ČR.

S vlastním psem Ameiran Thesokoros (NSDTR) získali titul „Masters of Nosework Z“ – což

znamená, že mají složeny všechny zkoušky základní úrovně (příroda, lidské prostředí, voda,

rozlišování).

Momentálně mají složené zkoušky NW –D1 neboli jedničkové řady, umístili se společně s týmem ABS na 1. místě závodu Fantomas, dále mají složené zkoušky NW-U1 (lidské prostředí stupeň 1.),NW-N1 (příroda stupeň 1.) a na další se zdárně připravují.

Obedience

Zuzana Krejčiříková

Instruktorka výcviku a stewardka klubu Obedience CZ, složeny zkoušky ZOP, ZPU 1, ZZO, BH, FPr1,

OB-Z, OB 1, OB 2, OB 3, majitelka chovatelské stanice Nella Belavia, pořadatelka MČR národních plemen v obedienci, její smečku tvoří sedmiletá kříženka Nella a dvě fenky českého strakatého psa.

Záchranařina

Zuzana Sobotková

Jsem majitelkou čtyř psů plemene NSDTR, členem Záchranné brigády kynologů Jihomoravského kraje. Ze záchranářských zkoušek mám se svými psy složeno: RH-LE, RH-LA, RH-TA, RH-FLE, TR-FLA. Se svými Tollery mám složeno 20 zkoušek z výkonu.