TOP Toller roku

je klubová soutěž, vypsaná pro členy klubu a psy plemene NSDTR s průkazem původu, kteří jsou v majetku členů klubu.

Započítávány jsou výsledky ze zkoušek, závodů a výstav za minulý rok.

Udělovanými tituly jsou:

TOP sportovní Toller roku

TOP lovecký Toller roku

TOP výstavní Toller roku

TOP junior Toller roku

TOP senior Toller roku

TOP chovatelská stanice roku

Vypsané jsou kategorie zvlášť pro psy a zvlášť pro feny.

• D7048352
  • zxiB-eCydnfZIQdMeQuGU5TEnIP7KZXudA7Az_9xiuM
  • DSC_0511
  • DSC_0544

Oceněni budou jedinci s nejvyšším počtem bodů dle bodovací tabulky, za úspěšně složené zkoušky, úspěšně absolvovaný závod a za výstavní výsledky.

• V kategorii TOP sportovní Toller roku se sčítají výsledky ze zkoušek a závodů dle zkušebních řádů: IPO, NZŘ, KJ ČR Brno, IRO, Zkušebního řádu Svazu záchranných brigád kynologů, Obedience, Agility, Noseworku a Dogdancingu – bez omezení věku psa.

• V kategorii TOP lovecký Toller se sčítají výsledky ze zkoušek a soutěží dle Zkušebního řádu OVVR u RK CZ a KCHLS, Soutěžního řádu ČMKJ (CACT) pro klubové zkoušky a soutěže retrieverů,  Zkušebního řádu pro zkoušky vloh a lovecké upotřebitelnosti (OMS), Zkušebního řádu pro Working testy retrieverů RK CZ a RS CZ – bez omezení věku psa, Oficiálního zkušebního řádu pro Tolling testy (Švédsko).

• V kategorii TOP výstavní Toller roku se sčítají výstavní výsledky – bez omezení věku psa.

• V kategorii TOP junior roku jsou započítávaný výsledky výstav + trojnásobek bodů za event. zkoušky/závody dle jakéhokoliv zkušebního řádu a pracovního odvětví. Výsledky výstav a zkoušek či závodů jsou sčítány v této kategorii od 6. do 18. měsíců věku psa s vyhodnocením v roce, kdy pes dosáhl věku 18ti měsíců či dříve.

• V kategorii TOP senior roku jsou započítávány výsledky výstav + trojnásobek bodů za event. zkoušky/závody dle jakéhokoliv zkušebního řádu a pracovního odvětví. Výsledky výstav a zkoušek nebo závodů jsou sčítány v této kategorii od osmi let stáří psa.

• V kategorii TOP chovatelská stanice jsou sčítány všechny výsledky odchovaných jedinců v dané chovatelské stanici. Pracovní výsledky dle jakéhokoliv zkušebního řádu a pracovního odvětví jsou u každého jedince za trojnásobek bodů.  Samostatně se udělují body za zahraniční krytí v daném roce.

Uzávěrka soutěže je 31.3.2017

• Výsledky budou po tomto datu uvedeny na klubových stránkách.
  • Místo slavnostního vyhlášení a předání cen bude upřesněno.

Hodnocení výsledků bude probíhat dle přiložených tabulek

Propozice stahujte v jiném prohlížeči než IE.

logoCZ700bezpozadi