Srdečně Vás vítáme na stránkách spolku Toller klub CZ, který založila skupina lidí nadšených pro chov a výcvik Tollerů.

Není nám lhostejný další vývoj plemene a rádi bychom prezentovali Tollery takové, jací doopravdy jsou a jak si zaslouží.

Toller je skvělým, všestranně nadaným psem, se kterým lze v různých oblastech kynologie pracovat na výborné úrovni.

Toller je psem, kterého vyloženě těší aktivní život a je spokojený, pokud může pracovat.

Stojíme si za tím, že jen zodpovědně vedený chov je přínosem pro zlepšování zdraví a povah jedinců a že bez kvalitní komunikace mezi sebou navzájem nelze předávat získané poznatky a zkušenosti.

Jde nám především o naše plemeno a tak hledejte na našich stránkách informace o dění kolem Tollerů, rady a zkušenosti
z oblasti výchovy, výcviku, vystavování a chovu.

Zaměstnaný Toller = ŠťastnýToller